Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy > Uzavřené návrhy > Přijaté návrhy pro starou verzi hry

Přijaté návrhy pro starou verzi hry Tyto návrhy byly schváleny správcem komunity, přeloženy a odeslány na vedení Playa Games. Tyto návrhy nemusí být realizovány ve hře.

Zobrazit výsledek ankety: Zavést?
Ano 1 25.00%
Ne (Návrh 1) - Uvedu důvod do komentářů. 1 25.00%
Ne (Návrh 2) - Uvedu důvod do komentářů. 2 50.00%
Hlasující: 4. V této anketě nemůžeš hlasovat

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 05-05-2018, 15:50
Gameluner
Guest

Standardní Návrh

Zdravím,

~> Na Shakes & Fidget hraji už pěknejch pár let. A neustále mě prudí, jak je to to samý a jak je to lehký, že by se to mělo ztížit. Uvedu příklad. Jdu do hospody, zapnu úkol. Počkám 20 minut / úkol přeskočím. A co nevidím? Vyhrál jsem. Tak zapnu úkol znova. Počkám a co myslíte, prohrál jsem? No samozřejmě že jsem vyhrál. Takhle Vám to je už od úrovně třeba 100 úplně ukradený. Takže já navrhuji zesílení příšer na každou úroveň třeba od úrovně 125 o 1/1 nebo alespoň o 1/2.

~> Taky mě napadla změna Doctora Abawuwy. Když totiž získáte předmět Dr. Abawuwa v2 a použijete ho, sice se pár věcí změní. Ale je jich příliš málo a mě napadlo něco lepšího. A to přidat od v2 piva místo malých kamenů a malého dřeva. Bylo by to malé pivo a velké pivo. Malé by přidalo 20 touhy po dobrodružství a velké 60 touhy po dobrodružství. Ikony by se musely přeuspořádat, aby to ladilo a to navrhuji tak, že by piva byla naproti sobě a velké dřevo s velkým kamením by bylo naproti sobě.

~> Děkuji za přečtení návrhu, prosím Vás o vyjádření se k němu.

Zatím.
Staré 05-05-2018, 18:15
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Noční děs

Datum registrace: May 2017
Standardní

Pokud by to pivo bylo navíc k 320 touhy, tak jsem klidně pro :D
Staré 05-05-2018, 18:24
Selidah Selidah je offline
Strašidlo

Datum registrace: Feb 2017
Standardní

Ahoj,

za mě ne na oba návrhy. První by znamenal citelný zásah do hry a domnívám se, že je to nesmyslné, když stejně není možné nijak ovlivnit souboj. Druhý ne už jen z toho principu, že už tak máme 320 možné touhy a ještě více by to rozevřelo nůžky mezi houbičkáři a nehoubičkáři, protože by houbičkáři mohli mít třeba 600 touhy denně, když by se jim dařilo. Navíc by vývojáři museli odebrat to, co k Abawuwovi přidali.
Staré 05-05-2018, 19:42
Gameluner
Guest

Standardní

To jste to špatně pochopili. První návrh znamená jen to, že by se o nějakou část zesílily příšery, tj. přidala by se jim Inteligence, Síla, Obratnost, Výdrž a Štěstí.
Druhý návrh by nic nepřičítal. To pivo by bylo do 320 stejně, jako je teď. Jen kdybych měl (např.) 0 Touhy po dobrodružství a chytil bych malé pivo, přičetlo by se mi 20 tak, jako bych si jedno koupil, tj. už bych mohl koupit jen 10 piv. Totéž u velkého piva, akorát bych si jich mohl koupit už jen 8.
Staré 06-05-2018, 06:45
Strašidlo

Standardní

Pak si myslím, že je první nápad zbytečný, viz to, co jsem napsal. Druhý nápad tedy OK, ale stejně myslím, že na to vývojáři hodí kakáč, bo by přišla jejich práce na Kole štěstí 2.0 vniveč.
Staré 06-05-2018, 06:54
jurda92 jurda92 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Dec 2015
Standardní

1. je zbytecny, navic pochybuju, ze by se s tim vyvojarum chtelo delat. Co se tyce toho druheho, tak dalsi houby rozdabat nebudou, navic to tvoje velke pivo si muzes koupit za ty 3 houby.
Staré 06-05-2018, 08:45
Gameluner
Guest

Standardní

Zdravím,

Citovat:
Pak si myslím, že je první nápad zbytečný, viz to, co jsem napsal. Druhý nápad tedy OK, ale stejně myslím, že na to vývojáři hodí kakáč, bo by přišla jejich práce na Kole štěstí 2.0 vniveč.
~> No on ten první nápad zbytečný vůbec není. Hráči s levelem 100+ už mají výhru zaručenou, takže vlastně jen sbírají prachy a zkušenosti.

~> No mně jde o to, aby to 2.0 bylo nějakým způsobem speciálnější od toho prvního.

Citovat:
1. je zbytecny, navic pochybuju, ze by se s tim vyvojarum chtelo delat. Co se tyce toho druheho, tak dalsi houby rozdabat nebudou, navic to tvoje velke pivo si muzes koupit za ty 3 houby.
~> Není to tak zbytečný, viz. nahoře. A druhá věc, nechtělo by se dělat? :D Asi nevíš, jak funguje programování. Oni už nějakou hodnotu mají nastavenou, tak tam stačí přidat *2 a ona se zvýší na dvojnásobek.

~> Druhý nápad viz. nahoře.
Staré 06-05-2018, 09:22
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

1) Sice jsou potvory lehké, ale i občas se stane, že nějaký ten průzkumník potrápí a jsem rád, že ty úkoly neprohrávám, naopak podzemka jsou těžká, na ně si člověk počká pár let a kdybych měl třeba občas prohrát úkol v hospodě...

2) kolo štěstí jak je teď je super - mohou ti padnout 3 houbičky, za ně si kup klidně 3 piva. Nevidím smysl dávat tam pivka zdarma.. houbičky jsou mnohem lepší, padnou ti, můžeš si protočit zboží, zkusit podzemko, touha navíc nebo to šetřit...

Navíc uvidíme co přinese za měsíc a půl slibovaný update
Staré 08-05-2018, 05:38
Strašidlo

Standardní

Citovat:
Původně založeno napoli777 Zobrazit příspěvky
2) kolo štěstí jak je teď je super - mohou ti padnout 3 houbičky, za ně si kup klidně 3 piva.
Ony mi mohou při zatočení padnout tři houbičky? Že bych něco přehlédl?
Staré 08-05-2018, 08:09
jurda92 jurda92 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Dec 2015
Standardní

ano, ta houba dava 3
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli jurda92 za tento užitečný příspěvek:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání