Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Ocenění & Kritiky

Ocenění & Kritiky Chcete hru nějak pochválit nebo zkritizovat, co se vám na ní nelíbí? Je to velice důležité, abychom mohli hru dále vylepšovat, proto neváhejte a sdílejte váš názor.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 06-05-2021, 14:35
fotr fotr je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jul 2014
Angry Nove rozhrani posty

Musim si postezovat na nove rozhrani posty, ktere se mi nelibi:

- Seznam zprav zbytecne roztahany se spoustou nevyuziteho mista. Do jednoho noveho radku se drive vesly 3 az 4.

- Samotne telo zpravy roztazene na celou vysku monitoru. Proc? Lidi vetsinou prisou 2 nebo 3 radky. Driv jsem na te same obrazovce videl i profil hrace, ted si na nej musim extra kliknout. Takove zbytecne hloupe plytvani prostorem.

- Tlacitko "Smazat postu" - kdo by rekl, ze smaze vsechno, pokud se tlacitko nejmenuje "Smazat vsechnu postu" nebo "Smazat vse"? Navic nekde v techto mistech bylo tlacitko na smazani jedne zpravy, ktere se nove presunulo uplne jinam. Samozrejme se stalo nevyhnutelne. Uchovaval jsem si spoustu zprav s kontakty na uz nehrajici lidi mimo hru a jako vudce cechu zpravy lidi, ktere potencialne nabrat nebo na zaklade jejich chovani nebrat vubec. Vsechno je nenavratne pryc. Na co vubec takove nebezpecne tlacitko v poste, ktera je omezena na 100 zprav a ktera nejde v pripade omylu obnovit?
Odpovědět s citací
Staré 06-05-2021, 17:13
Xnon Xnon je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

Nějakou dobu jsem už přemýšlel že skončím se hrou.
Tahle aktualizace mě hru zprotivila natolik že už se hrou končím.
Dostal jsem se na lv 275.

Naposledy upraveno Xnon; 06-05-2021 v 17:14.
Odpovědět s citací
Staré 06-05-2021, 17:16
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Souhlas. Hlavně, pošta roky potřebuje vylepšit funkčně - odeslané zprávy, konverzace, větší kapacita uložených soubojů... A co dostanem, úpravu vzhledu, kterou nikdo nechtěl, nikdo nepotřeboval a nikomu nepomůže. Nejspíše si zvyknem, úplně tragické to není, ale v nejlepším to je naprostá zbytečnost a nesmyslné vynaložení času vývojářů.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Bortas za tento užitečný příspěvek:
Staré 07-05-2021, 06:07
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Řekl bych, že je to opět o zvyku, stejně jako s remastered verzí. Dost SF hráčů obecně nemá moc rádo změny.
Mně se vzhledově nová pošta velmi líbí. Neříkám, že změna to byla nutná, ale vypadá to dobře a k Remastered se hodí daleko více. Odhaduji, že to celé bylo dělané hlavně pro větší okno s textem a přidaný obrázek pro zprávy a eventy - což zvyšuje informativnost a vnímám to jako velmi dobrou úpravu.

Tlačítko pro smazání pošty můžeme textově upravit - rovnou jsem tak učinil. Změna se promítne pravděpodobně za pár dní. Dal jsem tam "Smazat vše". Snad to takto pro většinu bude jednoznačnější - byť tedy hra po kliknutí na tlačítko jednoznačně upozorňuje (z části i červeným textem), že se chystáte smazat celou příchozí poštu.

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 07-05-2021, 07:28
napoli777 napoli777 je offline
Smrtka

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Co se týče pošty, tak si asi zvyknu, protože mi klasicky nic jiného nezbyde. Také mi to přijde relativně zbytečné a štve mě to velké roztáhnutí.. Když to chtěli tak moc vehementně upravovat, tak mohli třeba udělat něco ve smyslu zprávy zde na forku (tučné písmo, barevné, podtržení třeba..) - to by možná někdo ocenil.
Odpovědět s citací
Staré 07-05-2021, 08:30
Vladimira Vladimira je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jan 2021
Standardní Nová pošta

Zkusím shrnout své dojmy z nové pošty.
Tento modul hry je z mého pohledu ten nejhorší, který jsem ve hrách zažila.
Po oznámení, že se bude předělávat, jsem se zaradovala, že se konečně blízká na lepší časy. Nestalo se.
Graficky se mi nová pošta líbí, i když je strašně nehospodárná k místu v seznamu zpráv. To mohlo zůstat jen textovém provedení a nikdo by se nezlobil.
Na hospodárnost seznamu zpráv tu, ale upozorňovalo hodně lidí, tak se přidám.
Naopak větší prostor pro samotnou zprávu kvituji hodně kladně. Konečně si přečtu na mobilu celou zprávu bez posuvníku.

Co mě opravdu na místní poště štve je její technické fungování.
Strašně mi tu chybí historie zprávy a záložka odeslaná pošta.
Nešlo by to vývojářům sdělit?
Myslím, že nejsem sama.

Samozřejmě, že se mi hned včera povedlo při zkoušení pošty vymazat všechnu poštu. Naštěstí jsem tam nic důležitého neměla. Nešlo by přidat otázečku: Vážně chcete vymazat všechnu poštu?
Odpovědět s citací
Staré 07-05-2021, 09:25
NickX NickX je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Apr 2020
Standardní

Já si myslím, že tady se úplně krásně nabízí fráze: „Málo je někdy hodně.“

Vývojáři se pořád snaží hru ozvláštnit novým vzhledem... A tomu já naprosto rozumím, ale opravdu je nutné udělat z takové té komiksové parodie dělat nějakou přeplácanou slátaninu?

I když nevím jestli novému vzhledu pošty úplně přijdu na chuť, tak z toho zase nechci dělat celonárodní tragédii.

Nicméně začíná to být čím dál tím horší...
Odpovědět s citací
Staré 07-05-2021, 11:12
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Noční děs

Datum registrace: May 2017
Standardní

Poštu na SF skoro nepoužívám, možná tak jako odkladiště pěkných soubojů a pro komunikaci s cechem, která v late game není prakticky nutná - chybí obsah, který by ji vyžadoval. Vzhledově je upgrade docela fajn, ale ten hlavní problém - více než 100 zpráv v roce 2021 - stále nemá.

A už mě vážně přestává bavit čekat na normální čistě herní obsah. Poslední nové podzemko už se počítá cca 3/4 roku zpátky, slibované cechovní updaty také vyšuměly do ztracena a dobré funkce, které byly na dlouhou dobu, už má spousta hráčů dohráno (podsvětí a pevnost, mazlíčci, aréna...). Tvůrci se očividně rozhodli ve hře vylepšovat eventy (nové víkendové akce, které se do půl roku ohrají, pokud už se tak u někoho nestalo) a to i takové, které nejsou vůbec zábavné na klikání a jsou čistě p2w (legendární podzemka). Kdyby k tomuhle vyšla nálož nového normálního obsahu - tak super. Ale co máme dělat na vysokých levelech kromě odjetí touhy a doufat, že za půl roku padne jedno podlaží v přestřelenym Stinnym Olympu? Na co mě mají zajímat extra eventy, když tu silnější výbavu už skoro nemám kde použít?
Staré 07-05-2021, 11:16
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Ummm... co je na vzhledu nové pošty přeplácané?

Uznávám že seznam soubojů je trochu nezvyk - typ a výsledek souboje je nyní znázorněn obrázkem místo celého textu. To je ovšem opravdu čistě o zvyku. Pošta jako taková mi ale přijde o mnoho hezčí a zároveň přehlednější.

Samozřejmě vzhled je subjektivní záležitost, ale termín "přeplácanost" v případě pošty snad ani použít nelze.

Názory Vám samozřejmě nevyčítám a formou feedbacku je předám dale, ovšem osobně s tím nesouhlasím.

Co se týče toho, kolik zabírají zprávy místa - asi by řádky mohly být o něco užší, to je pravda. Z hlediska vzhledu mi to však takto opět přijde OK. Záleží také na tom, jak moc poštu používáte - já jako běžný hráč, který si jen kliká to svoje, prakticky vůbec. Chápu že pisálci (např. vůdci cechů na aktivnějších serverech) chtějí, aby se tam zpráv vešlo více.

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 11-05-2021, 14:42
Delph Delph je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Feb 2021
Standardní

Na naovou poštu i budu muset zvyknout, protože teď mám problém zorientovat se rychle v tom co jsou útoky na mou pevnost, abych dělal protiútoky. Jinak to beru v pohodě a jsem rád, že opravili to označování celého textu, to mě štvalo mnohem víc.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání