Bloodmoon - Supportforum

Zpět   Bloodmoon - Supportforum > Oblast Novinek > Novinky - Podpora & Komunita

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 21.08.2013, 22:03   #1
Felix
Moderátor fora

Datum registrace: 06.10.2011
Standardní Odchod z funkcie moderátora fóra

Zdravím,
Po 11 mesiacoch moderovania tohoto fóra som sa rozhodol skončiť,pre osobné dôvody,ktoré tu rozoberať nebudem.Mnohým z tých mála aktívnych užívateľov zrejme bolo jasné,že k čomusi takémuto dôjde,predsalen tá moja neprítomnosť bola od začiatku tohoto kalendárneho roku dosť častá.Moja kandidatúra na post moderátora nebola dobrovoľná,nakoniec som sa nechal presvedčiť,pod podmienkou,že nastúpim iba ak moderátor vybraný pre SF fórum sa nebude chcieť starať o tieto dve fóra,ale v zásade toho neľutujem,vzhľadom na to,že moje skoro ročné pôsobenie mi určite prinieslo ďalšie skúsenosti.

Ľutujem,že s mnohými sme sa moc nepohodli,niekedy už som mal skutočne zlosť,a prosím o odpustenie niektorých mojich zlyhaní,krívd a hlavne tej nižšej aktivity.

Ďakujem užívateľom za pomoc pri robení poriadku na fóre,hlavne s reklamnými príspevkami,či už používaním tlačítka report,alebo konkrétne užívateľovi soccerstar fóra SKApidampam,ktorý mi zasielal v správe neaktuálne príspevky,ktoré bolo nutné zmazať.Ďalej by som rád znovu poďakoval mojim predchodcom a Slonovi za mne prejavenú dôveru,že som mohol vykonávať túto funkciu.

Chcel by som popriať môjmu nástupcovi chuť do práce a pevné nervy,dúfam,že jeho aktivita bude,v porovnaní s mojou,vyššia,a že sa mu podarí to,čo som ja nezvládol,a síce vytvoriť tu trochu priateľskejšie prostredie,aj medzi tými pár aktívnymi užívateľmi.

Ak by niekto mal potrebu kontaktovať ma,po dobu,kým nebude vybraný nový moderátor - nábor prebieha na českom SF fóre - tu budem prítomný.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání